kvalitná nylonové šnúra
PARACORD náramok je upletený z niekoľko metrov kvalitnej nylonovej šnúry, jej nosnosť je až 250 kg. Náramok je spojený plastovou sponou (trojzubec), v ktorom je zabudovaná píšťalka a kresadlo na rozpálenie ohňa. Náramok môžete v prípade potreby rozmotať a šnúru použiť k stavbe prístreška, pro núdzové zlaňovanie, alebo ako náhradnú šnúrky do topánok.
| Rozmery | 23 x 3 x 10 cm |
|---|---|
| Dĺžka po rozmotaní | 25 m |
| Nosnosť | 250 kg |
nylon
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA