možnosť nastavenia svietenie alebo blikanie bieleho LED svetla
až 150 h svietenia
dosvietenie až 70 m
funguje na 3 x 1,5V AAA Alkalická batérie (nie je súčasťou balenia)
150 lumenov
Kompaktná čelová lampa s troma výkonnými LED diódami, jedna biela a dve červené, ktorá je vhodnou spoločnicou aj do extrémnych podmienok.
| Hmotnosť | 60 g (bez batérie) |
|---|---|
| Rozmery | 57 x 45 x 35 mm |
| Batéria | 3 x 1,5V AAA Alkalická batéria (nie je súčasťou balenia) |
| Režimy svieteniaí | : 4 režimy: biele svetlo - biele blikanie - červené svetlo - červené blikanie. 150 lumenov. Vodeodolonosť: IPX6. |
Čelová lampa je vyrobená z odolného plastu, vybavená gumovou nastaviteľnou páskou. Svetlo zaisťujú výkonné LED diódy.
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA