Duralové tyčky
Nízka hmotnosť
Stanové prúty k stanu Flame 1 sú vyrobené z odľahčeného duralu, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť a tak aj nízku hmotnosť stanu. Zároveň ale aj odolnosť a pružnosť.
| Materiál | odľahčený dural |
|---|---|
| Priemer prútov | 8,5 mm |
| Dĺžka | 1x3140 mm, 1x2530 mm |
| Počet segmentov | 2x8 (8,5 mm) |
Odľahčený dural
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA