Ľahká a skladná samonafukovacia karimatka ba pohodlný spánok kdekoľvek na cestách.
Rozmer karimatky 58x180
Rip stop
Hrúbka 2,5 cm
samonafukovacia
poskytuje izolačnú vrstvu 3,5 cm a pohodlný spánok
ľahká a skladná
protišmyková úprava
Samonafukovaciu karimatku Flake si na cestách ľahko obľúbiš. Predstavuje kombináciu nízkej váhy a malého skladného balenia, ktoré sme dosiahli perforáciou v tvare diamantu. Vďaka RipStop úprave materiálu je ešte viac odolná a preto skvelá na cestovanie s batohom, treking alebo klasickou turistiku.
Vlastnosti:
| hmotnosť | 980 g |
|---|---|
| rozmery | 180 x 58 x 3,5 cm |
| zbalenie | 30 x 17 cm |
| materiál | 75D Polyester Diamond Ripstop / TPU záter |
| perforácia | diamantová perforácia |
| protišmyková úprava | : áno Teplotný odpor (R-value): 3 |
Karimatka Flake je vyrobená z 75Polyester Diamond Ripstop, TPU záter, čo zaisťuje jej ľahkosť , odolnosť a tiež jej výroba je prívetivejšia k prírode.
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA