YKK zipsy
Spací vak Fenela je pripravený do náročných podmienok. Svojich priaznivcov si nájde u každého outdoorového nadšenca, ktorý bude spací vak využívať od jari do jesene. Oceníte jeho nízku hmotnosť a objem. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujúce nižšiu hmotnosť a objem vreca. Fenela je vybavený zatepľovacím golierom, vonkajším a vnútorným vreckom, dvojcestným zipsom s poistkou a ďalšími nevyhnutnosťami.
Vlastnosti:
KOMFORTNÁ TEPLOTA značí údaj, ktorý je pre výber spacieho vaku to pravé. Podľa aktuálnej normy sa pri tejto teplote za normálnych podmienok v spacom vaku pohodlne vyspí štandardná žena (25 rokov, 60 kg, 160 cm) v uvoľnenej polohe a nebude cítiť chlad.
Limit: -1°CLIMITNÁ TEPLOTA je údaj, ktorý ťa podľa aktuálnej platnej normy upozorňuje na spodnú teplotnú hranicu, pri ktorej sa za normálnych podmienok vyspí v spacom vaku štandardný muž (25 rokov, 70 kg, 173 cm) v schúlenej polohe a ešte nepociťuje chlad.
Extreme: -15°CEXTÉMNA TEPLOTA je podľa aktuálnej platnej normy údaj, ktorý hovorí pozor. Tu sa o komfortnom spaní ani hovoriť nedá, podľa tejto teploty spací vak si určite nevyberaj. Po prekročení tejto teploty v lepšom prípade hrozí štandardnej žene (25 rokov, 60 kg, 160 cm) prechladnutie, v horšom prípade môže nastať aj vážne poškodenie zdravia.
| Náplň | Microfibre (100% polyester) |
|---|---|
| Konštrukcie | komorová |
| Vnútorný materiál | 100% nylon |
| Vonkajší materiál | 100% nylon Ripstop |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť | 1300g |
| Doporučená maximálna výška osoby | 195 cm |
| Rozmer zbalený | 35 x 18 cm |
| Rozmer | 85 x 210 cm |
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
VNÚTORNÝ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA