V prípade prasknutia sa tyčka z Durawrapu nerozstrapká po celej dĺžke, ale iba v bode zlomu a je možné ju teda ďalej používať bez rizika poškodenia stanu alebo poranenia.
Stanové prúty k stanu Boston 4 sú vyrobené z durawrapu, čo zaisťuje ich nízku hmotnosť. Použitím Durawrapu sa výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje sa pevnosť aj pružnosť.
| Materiál | Durawrap, oceľ |
|---|---|
| Priemer prútu | 11 mm a 16 mm |
| Dĺžka | 2 x 6160 mm, 2x 5010 mm, 2x 1800 mm |
| Počet segmentov | 2x11 (11 mm), 2 x 11 (11 mm), 2 x 4 (16 mm) |
Durawrap - špeciálna polyesterová fólia, ktorá sa aplikuje na jadro laminátovej tyčky. Proti bežným laminátovým tyčkám sa použitím Durawrapu výrazne predlžuje ich životnosť a zvyšuje pevnosť aj pružnosť.
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 20:00 |
| Utorok: | 09:00 – 20:00 |
| Streda: | 09:00 – 20:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 20:00 |
| Piatok: | 09:00 – 20:00 |
| Sobota: | 09:00 – 20:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 20:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
PREDAJŇA ZATVORENÁ REKONŠTRUKCIA