Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Univerzální trekové hole Fizan Elbrus zvládnou všechny Vaše outdoorové aktivity od treku po skialp.
Trekové hole Elbrus jsou určeny pro skialpinismus. Teleskopické pro snadnou přepravu nebo uložení v batohu, měří 70 cm v zavřeném stavu a 140 cm při maximálním otevření. Černá rukojeť z EVA s dlouhou pěnou. Tři hliníkové sekce ze slitiny 7075, 18/16/14 mm, nastavitelné pomocí dvou hliníkových pák. Hůl Elbrus váží 240 gramů a je dodávána s talířem o průměru 95 mm a 50 mm. Moderní a atraktivní grafika vytvořená sublimační technikou pro věrnější detaily.
| Materiál | Alu 7075 |
|---|---|
| Rozměry | 70 - 140 cm |
| Rozměry po složení | 70 cm |
| Hmotnost | 240 g (jedna hůl) |
| Příslušenství | talířek 95 a 50 mm, ochranný gumový kryt hrotu |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 1.5.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 1.5.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 01.05.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
HUSKY SK, spol s.r.o. potrebujú Váš súhlas s používaním súborov cookies na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s uložením cookies do Vašeho prohlížeče, díky kterým využijete potenciál webu naplno. Podrobnosti najdete na stránce "Informace o cookies". Pozrite sa ako Google spracováva osobné údaje.
A za pár sekúnd získaj zľavy a ďalšie skvelé výhody