Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Kempovací hrnček ponúka robustnú odolnosť a jednoduchú manipuláciu vďaka povrchu EasyGrip, perfektný aj v rukaviciach. Vyrobený z polypropylénu vystuženého sklenými vláknami vhodného na potravinárske použitie, pojme 355 ml horúcich alebo studených nápojov. Ľahký a kompaktný, úhľadne sa stohuje, aby pri balení ušetril miesto. Kempovací hrnček je dostatočne odolný pre akékoľvek outdoorové dobrodružstvo a kombinuje pevnosť a pohodlie pre spoľahlivé použitie pri táborákoch alebo na chodníku.
FUNKCIE:
| Objem | 355 ml |
|---|---|
| Rozmery | 8,4 x 8,4 x 9,2 cm |
| Hmotnosť | 38 g |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 05.03.2026 ZATVORENÉ, INVENTÚRA
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
HUSKY SK, spol s.r.o. potrebujú Váš súhlas s používaním súborov cookies na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s uložením cookies do Vašeho prohlížeče, díky kterým využijete potenciál webu naplno. Podrobnosti najdete na stránce "Informace o cookies". Pozrite sa ako Google spracováva osobné údaje.
A za pár sekúnd získaj zľavy a ďalšie skvelé výhody