Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Miska Camp Bowl je jednoduché a spoľahlivé riešenie pre vonkajšie jedlo. Strmé bočné steny pomáhajú predchádzať rozliatiu, zatiaľ čo textúrovaný povrch EasyGrip ponúka bezpečné držanie aj v rukaviciach. Jemne zaoblená základňa je tvarovaná tak, aby zodpovedala lyžičkám Sea to Summit, takže naberanie je hladké a efektívne. Vyrobená z odolného potravinárskeho polypropylénu vystuženého sklom, je ľahká, stohovateľná a ľahko sa čistí. S veľkorysým objemom 840 ml je miska Camp Bowl ideálna pre akékoľvek kempovanie, chodník alebo piknik.
FUNKCIE:
| Objem | 840 ml |
|---|---|
| Hmotnosť | 60 g |
| Rozmery | 15,2 x 15,2 x 6 cm |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 05.03.2026 ZATVORENÉ, INVENTÚRA
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
HUSKY SK, spol s.r.o. potrebujú Váš súhlas s používaním súborov cookies na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s uložením cookies do Vašeho prohlížeče, díky kterým využijete potenciál webu naplno. Podrobnosti najdete na stránce "Informace o cookies". Pozrite sa ako Google spracováva osobné údaje.
A za pár sekúnd získaj zľavy a ďalšie skvelé výhody