Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Model Speed je nejprodávanější treková hole pro nordic walking od značky Fizan. Je vyrobena z leštěného hliníku 7075, je rozdělena na dvě části o rozměrech 16/14 mm a snadno nastavitelná pomocí vnitřního expandérového systému. V zavřeném stavu měří 75 cm a v plném rozevření dosahuje 125 cm. Váží pouhých 195 gramů. Rukojeť pro nordic walking má rychloupínací popruh a prodyšnou tkaninu „Air“. Grafika je vytvořena sublimačním tiskem. Balení pochází z udržitelných lesů a obsahuje krytku pro nordic walking, která chrání špičku z tvrdého kovu, a košíčky o délce 35 cm.
| Materiál | Alu 7075 |
|---|---|
| Průměr trubky | 16/14 mm |
| Rozměry | 75 - 125 cm |
| Rozměry po složení | 75 cm |
| Hmotnost | 195 g (jedna hůl) |
| Příslušenství | talířek 35 mm, ochranný gumový kryt hrotu, ozdobná funkční karabinka |
| Pondelok: | 09:00 – 17:00 |
| Utorok: | 09:00 – 17:00 |
| Streda: | 09:00 – 17:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 17:00 |
| Piatok: | 09:00 – 17:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 1.5.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 10:00 – 19:00 |
| Utorok: | 10:00 – 19:00 |
| Streda: | 10:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 19:00 |
| Piatok: | 10:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 14:00 |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 1.5.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 10:00 – 18:00 |
| Utorok: | 10:00 – 18:00 |
| Streda: | 10:00 – 18:00 |
| Štvrtok: | 10:00 – 18:00 |
| Piatok: | 10:00 – 18:00 |
| Sobota: | zatvorené |
| Nedeľa: | zatvorené |
Dňa 01.05.2026 ZATVORENÉ
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 21:00 |
| Utorok: | 09:00 – 21:00 |
| Streda: | 09:00 – 21:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 21:00 |
| Piatok: | 09:00 – 21:00 |
| Sobota: | 09:00 – 21:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 21:00 |
| Pondelok: | 09:00 – 19:00 |
| Utorok: | 09:00 – 19:00 |
| Streda: | 09:00 – 19:00 |
| Štvrtok: | 09:00 – 19:00 |
| Piatok: | 09:00 – 19:00 |
| Sobota: | 09:00 – 19:00 |
| Nedeľa: | 09:00 – 19:00 |
HUSKY SK, spol s.r.o. potrebujú Váš súhlas s používaním súborov cookies na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s uložením cookies do Vašeho prohlížeče, díky kterým využijete potenciál webu naplno. Podrobnosti najdete na stránce "Informace o cookies". Pozrite sa ako Google spracováva osobné údaje.
A za pár sekúnd získaj zľavy a ďalšie skvelé výhody